28 Mart 2023 Salı

Biz Demiştik…

Bolu Son Haber olarak geçtiğimiz günlerde gündeme taşıdığımız ‘Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Boluspor Başkanı Abdullah Abat’ın Kalemini Kırdı’ başlıklı haberde söylediğimiz gibi Boluspor’da Abdullah Abat ve Yönetimi kongreye gitme kararı aldı. Boluspor’da Kongre 9 Mayıs Pazartesi günü yapılacak. Abdullah Abat’ın devam edip etmeyeceği ve yeni başkan adayları ise henüz bilinmiyor.

Boluspor’da son haftalarda aldığı kötü sonuçların ardından Teknik Direktör Reha Kemal Erginer ile yollar ayrılmıştı. Emre Toraman ile anlaşan ve düşme potasında yer alan Boluspor’da lisans problemleri yüzünden kulübede yeni Teknik Direktör Gençlik Geliştirme Merkezi Genel Koordinatörü Osman Nuri Işılar yer almıştı. Toraman ve Işılar yönetiminde çıkılan ilk karşılaşmada Kırmızı beyazlılar, Eyüpspor’a karşı Ligde kalma umutlarına çok önemli 3 puan almıştı.

ÖZCAN ABAT’IN KALEMİNİ KIRDI

Alınan kötü sonuçların ardından isyan eden taraftarlar, tribünlerde Boluspor Yönetimi aleyhine tezahüratlarda bulunmuştu. Yönetimi istifaya çağıran Boluspor taraftarının isteğini Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan kırmadı ve Boluspor Başkanı Abdullah Abat’ın kalemini kırdı. Yönetimi kuran ve Necip Çarıkcı’nın ardından Boluspor Başkanlığı için Abdullah Abat ile çalışmaya ve destek vermeye başlayan Tanju Özcan, alınan kötü sonuçların ve Boluspor’un bir türlü istenilen seviyeye ulaşmamasının ardından Abat yerine Bolu Belediyespor’un başarılı Başkanı Sinan Barut ile görüştü. Geçtiğimiz günlerde Bolu Son Haber olarak gündeme taşıdığımız haberde Özcan’ın Sinan Barut ile çalışmak istediğini ve Sinan Barut’un da bu düşünceye sıcak baktığını yazmıştı.

VE KONGREYE GİDİLİYOR

Ligde kalma umutlarını Eyüpspor galibiyetiyle diri tutan Kırmızı beyazlılar Mayıs ayında kongreye gidiyor. Boluspor, olağan kongresi 9 Mayıs’ta yapılacak. Kırmızı beyazlıların resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, “Yönetim Kurulumuz, Boluspor Kulübü Derneği’nin Olağan Genel Kurul toplantısının 09 Mayıs 2022 Pazartesi günü saat 15:00’da Karaçayır Mahallesi, Murat Canbaş Caddesi’nde bulunan Boluspor Halısaha Tesisleri’nde yapılmasına, bu toplantıda yasal çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantının 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın yapılmasına karar verilmiştir. Sayın üyelerimize duyurulur” ifadelerine yer verildi.

GÜNDEM:

Açılış ve Yoklama

Kongre Divan seçimi ve Divana toplantı tutanaklarını imzalama yetkisi verilmesi

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı

Açılış Konuşması

Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Okunması

Denetim Kurulu Raporunun Okunması

Bilanço Gelir – Gider Hesaplarının Okunması

Yönetim ve Denetim Kurulu Raporları, Bilanço Gelir – Gider Hesapları Üzerinde Görüşmeler

Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulunun ayrı ayrı ibrası

Tahmini Bütçenin görüşülmesi ve onaylanması

Başkan adaylarının konuşmaları (isteğe bağlı)

Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi

Dilek ve Temenniler

Kapanış

- Reklam -

- Reklam -

spot_img

Ulusal Haberler, Bolu'dan Güncel Haberler ve Daha Fazlası

spot_img

- Reklam -