4 Aralık 2023 Pazartesi

Erkek Kuaförü Ahmet Sarıtaş Yeni Adresinde Hizmet Vermeye Başladı

İlimizin tanınmış esnaflarından berber Ahmet Sarıtaş yeni adresinde sorularımızı cevapladı.

Ahmet Sarıtaş: Müşteri memnuniyeti her zaman en önemli faktörümüzdür. 30 yıllık tecrübemizle, kaliteyi ve mükemmeliyeti her zaman öncelikli tutuyoruz. Ayrıca, elit müşteri portföyümüz de bizim için önemli bir başarı faktörüdür. Bekleyen müşterilerimize özel bir bekleme salonu hazırladık ve barımızdan zengin içerikli sıcak ve soğuk içecek ikramı yapıyoruz.

-Yeni yerinizin avantajlarından bahseder misiniz?

Ahmet Sarıtaş: Evet, ileri teknolojik ekipmanlarımız ve doğal ürünlerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca, merkezi lokasyonumuz ve ulaşım ve park imkanımız sayesinde müşterilerimize kolay ulaşma imkanı sunuyoruz. Ücretsiz Wi-Fi ve sigara içilebilir özel alanlar gibi ekstra hizmetlerimiz de var. Ayrıca, Bolu’da bir ilk olarak manikür ve pedikür hizmetleri sunuyoruz.

-Teşekkür ederim Ahmet Bey, yeni yerinizin bereket getirmesini dilerim.

Ahmet Sarıtaş: Ben de teşekkür ederim, müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz ve her zaman müşteri memnuniyetini öncelikli tutacağız. Yeni adresimiz olan Borazanlar Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Bulvarı’nda bulunan iş yerimize tüm halkımızı bekliyoruz müşterilerimiz dilerse 0532 304 03 51 numaralı telefondan bana ulaşarak bizzat rezervasyon yaptırabilirler.

- Reklam -

spot_img

Ulusal Haberler, Bolu'dan Güncel Haberler ve Daha Fazlası

spot_img

- Reklam -

sanalbasin.com üyesidir