Olay bugün Bolu dağı Bakacak mevkiinde meydana geldi. 06 BB 9523 plakalı araç ile İstanbul istikametine giden Harun Taner araç hakimiyetini kaybederek yoldan yaklaşık 80 metre aşağı taklalar atarak sürüklendi.
![](https://i0.wp.com/www.bolusonhaber.com/wp-content/uploads/2019/06/4238_15521898790293612204.jpg?w=696&ssl=1)
Olayın olduğu anda bölgede olayı gören kimse olmadığı için ilk yardım ekiplerine bilgi verilemezken kısa bir baygınlık sonrası kendine gelen Harun Taner yakınlarını arayarak yardım istedi .
![](https://i0.wp.com/www.bolusonhaber.com/wp-content/uploads/2019/06/4238_62243475908830044456.jpg?w=696&ssl=1)
Bölgeye hemen 112 acil yardım, Arama kurtarma ve trafik ekipleri sevk edilirken sürücünün tarifi sonrası kaza zede bulunabildi.
![](https://i0.wp.com/www.bolusonhaber.com/wp-content/uploads/2019/06/4238_77563758693616107071.jpg?w=696&ssl=1)
Halat ve sedyelerle 80 metre aşağıdan çekilen Harun Taner, BAİBÜ Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı.
![](https://i0.wp.com/www.bolusonhaber.com/wp-content/uploads/2019/06/4238_51486375792769487883.jpg?w=696&ssl=1)