CHP Geldi İsraf Bitmedi

31 Mart 2019 yerel seçimlerinden önce ve sonra kendisinin dahi unuttuğu çok sayıda sözü Bolu halkına veren CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan yüce kitabımız Kur’an-ı Kerimi öperek başladığı görevinde halkın beklentisi nirvana yapmıştı.

17 Temmuz 2021 de bir açılışta konuşan başkan Özcan “açılışların masraflı ve israf” olmasından dem vururken aynı açılış için Bolu Belediyesinin Fuya Grup Danışmanlık Organizasyon LTD. ŞTİ’ne 390 Bin TL ödeme yaptığını önceki yazılarımızda siz değerli okurlarımıza duyurmuştuk.

Bolu halkının geleceği olan Ak Partili Alaadin Yılmaz’ın Bolu’ya kazandırmış olduğu araziyi 10 gün önce sessiz sedasız babasının malı gibi satan CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan yine Fuya Grup Danışmanlık Organizasyon LTD. ŞTİ’ne 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri için 393 bin TL’lik organizasyon ödemesi yapmaya hazırlanıyor.

Kapalı zarf teklifi usulü ihale aynı firmaya verilirken sadece iki organizasyon için Tanju Özcan aynı firmaya iki ay içerisinde 783 Bin TL ödeme yapmış olacak. Hal böyle olunca CHP ile israfın önüne geçileceğini uman vatandaşlar “CHP geldi ancak israf bitmedi” şeklinde tepkilerini gösteriyorlar.

- Reklam -

spot_img

Ulusal Haberler, Bolu'dan Güncel Haberler ve Daha Fazlası

spot_img

- Reklam -

sanalbasin.com üyesidir