Merve Öğretmen’den Acı Haber

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremde Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde enkaz altında kalan 29 yaşındaki Bolulu öğretmen Merve Görüş’ten günler sonra acı haber geldi. Merve öğretmenin cenazesi bugün Alpagut Mahallesi Camii’nde kılınacak öğle namazının ardından Alpagut Mahallesi mezarlığında toprağa verilecek.

      Diyarbakır’da Bağlar ilçesi Tesisler Kavşağı Serin 2 Apartmanı’nın enkazında kalan Bolulu 29 yaşındaki öğretmen Merve Görüş’ün ailesi gelecek güzel bir haber bekliyordu. Baba Abdullah Tevfik Görüş bölgeye giderek kızından gelecek güzel bir haber için enkazın başından günlerce ayrılmadı.

      Diyarbakır’ın Eğil ilçesindeki Alparslan Anadolu Lisesi’nde psikolojik danışman olarak görev yapan deprem şehidi Merve Görüş’ün cenazesi bugün (Salı) Alpagut camisinde kılınacak öğle namazının ardından Alpagut Mahallesi Mezarlığında toprağa verilecek.

      Cenaze ilanı; 

      Abdullah ve Şeref GÖRÜŞ’ün kızı, Mertcan GÖRÜŞ’ ün kardeşi,  Mustafa Tevfik GÖRÜŞ, Ayşe Yavuz MERT, Orhan ACAR, Resalet ÜNALAN ve Ayşegül ERTUĞRUL’ un yeğeni, deprem Şehidimiz öğretmen; Merve GÖRÜŞ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. 

      Cenazesi bugün Alpağut Mahallesi Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Alpağut Mezarlığına defnedilecektir.

- Reklam -

spot_img

Ulusal Haberler, Bolu'dan Güncel Haberler ve Daha Fazlası

spot_img

- Reklam -

sanalbasin.com üyesidir