Geçtiğimiz hafta Perşembe ve Cuma günleri ilimizde yağan yağmurlardan sonra Bolu belediyesi yanlış ve yetersiz çalışmalarından dolayı çokça eleştirilmişti. Bugün bir vatandaşın haber sitemize göndermiş olduğu tepki ise şöyle;
“Köroğlu mahallesi çalışkan sokak belediyeye haber verildi o gün akşam geldiler duba koydular bugün akşam olunca 4 gün akşam olunca 4 gün olacak bir çukuru dolduramadılar sokaktan araçlar geçiyor çocuklar etrafında bisiklete biniyor tehlike arz ediyor 4 gündür bekliyoruz ne zaman yapacaklar diye” şeklinde tepki gösterdi.
![](https://i0.wp.com/www.bolusonhaber.com/wp-content/uploads/2021/06/wp-16240027667337942966444957647086.jpg?resize=696%2C338&ssl=1)
![](file:///data/user/0/org.wordpress.android/cache/screenshot_20210618-113738_whatsappbusiness3390719840254787805.jpg)