Başkan Özcan ‘dan Berat Kandili Mesajı Haber: Haber Merkezi 18 Nisan 2019 8:18 FacebookTwitterWhatsAppE-postaYazdırTelegramCopy URL Yeniden Düzenleme: 18 Nisan 2019 8:18 1dakikadan az dk. okuma Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan yaklaşmakta olan Berat kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan yayınladığı mesajda Bolu halkının Berat kandilini kutlayarak, halkımıza birlik, beraberlik ve huzur mesajı verdi. Paylaş FacebookTwitterWhatsAppE-postaYazdırTelegramCopy URL - Reklam - Ulusal Haberler, Bolu'dan Güncel Haberler ve Daha FazlasıAbone olWeb sitesinin Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası'nı okudum ve kabul ediyorum. - Reklam - İnşaatta Korkunç Kaza: İşçinin Bacağına Demir Saplandı Ekrem Çetinkaya: Çalışmalar Dolu Dizgin Spor Şehri Bolu’ya Hoş Geldiniz: Sutopu U19 Kadın milli takımı Bolu’da Önceki İçerikBolu Son Haber Sitesi Test Aşamasında Açıldı!!!Sonraki İçerikYüksek Kesimlerinde Kar Yağışı Etkili Oluyor Cihan Yavuz “Sözde Haberlerin Kaynağı İhanet Şebekesi” Demişti. FETO’nun Bolu Sermayesi Abdullah Onur Cihan Yavuz’u Teyit Etti 23 Temmuz 2024 1:46 Cihan Yavuz: Partimizde fikir ayrılığı yok. Sözde haberlerin kaynağı okyanus ötesi ihanet şebekesi 21 Temmuz 2024 6:25 CHP’Lİ ATEŞ, BOLU ORMANLARINDAKİ KESİMLERİ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI 19 Temmuz 2024 1:48 DEMİRKOL’DAN BOLUSPOR’A DEV DESTEK: BOLUSPORDAN DEMİRKOL’A TEŞEKKÜR PAYLAŞIMI 28 Mart 2024 2:11 İnşaatta Korkunç Kaza: İşçinin Bacağına Demir Saplandı Ekrem Çetinkaya: Çalışmalar Dolu Dizgin Spor Şehri Bolu’ya Hoş Geldiniz: Sutopu U19 Kadın milli takımı Bolu’da Cihan Yavuz “Sözde Haberlerin Kaynağı İhanet Şebekesi” Demişti. FETO’nun Bolu Sermayesi Abdullah Onur Cihan Yavuz’u Teyit Etti Tabiat’ın Kalbi Bolu’da Artık İnsanlar Kuyu Suyu İçecek: Bolu Belediyesi Kuyu İhalesine Çıktı! Bolu’da Bugün Vefat Edenler – 22.07.2024 Cihan Yavuz: Partimizde fikir ayrılığı yok. Sözde haberlerin kaynağı okyanus ötesi ihanet şebekesi 17 Temmuz Spor Salonu’nda Enerji Teknolojileri Proje Şenliği “Bolu’ya Kanalizasyonlu Su İçiriyorlar” Başlıklı Haberimizden Sonra Bolu Belediyesi Harekete Geçti Kurumsal Otomobilen Firmasından Bolulu Esnafa Ayıp: Bolu’nun Sevilen Esnafı Durmuş Akı’ya Kaporasını Ödediği Aracı Satmadılar. CHP’Lİ ATEŞ, BOLU ORMANLARINDAKİ KESİMLERİ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI Bolu Abant’ta Çevre Felaketi: Kanalizasyon hattı tıkanıp şehir içme suyuna karıştı