Bolu TSO ile eğitimAL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Arasında indirim protokolü imzalandı

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ile eğitimAL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Arasında Bolu TSO üyelerine yönelik indirim protokolü imzalandı.

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TSO) gerçekleştirilen imza törenine Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, eğitimAL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri firma yetkisi Ayşe Nuray Namdar katıldı. 

İmzalanan indirim protokolü ile ilgili açıklamalarda bulunan  Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, “ Odamız üyeleri ve çocuklarına eğitimAL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ile yapmış olduğumuz indirim protokolü çerçevesinde firmanın anlaşmalı olduğu Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya, İspanya, İtalya, Hollanda, Fransa, Polonya, Malta, Almanya ve Dubai ülkelerindeki dil okullarında Eğitim Ücreti üzerinden alınacak olan hak edişten % 15’lik pay indirimi, Sertifika ve Diploma Programlarında her ülkenin para birimine göre net 300 (CAD, USD, GBP, EURO, AUD) ve Üniversite ile Kolej eğitimlerinde ise yine ülkenin para birimine göre 350 (CAD, USD, GBP, EURO, AUD) indirim uygulanacaktır. İndirim anlaşmasının üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

- Reklam -

spot_img

Ulusal Haberler, Bolu'dan Güncel Haberler ve Daha Fazlası

spot_img

- Reklam -

sanalbasin.com üyesidir